Оплата та доставка

Продукція нашого магазину Саджі мангали для шашлику незамінні атрибути для приготування та подачі на стіл смачних ароматних шашликів. Умови оплати та доставки наведені в цьому розділі.

Асортимент казанів, коптилен, шампурів, саджів та мангалів для приготування та подачі шашлику підтримується та є в наявності.

Оплату за товар можна зробити:
При отриманні товару у точці видачі.
Готівкою нашому кур’єру при отриманні продукції.
Післяплатою в кур’єрській службі доставки Нова пошта, Укрпошта, Джастін (товар відправляється при мінімальній передоплаті 200грн).
Укрпоштою товар надсилається після повної оплати.
Оплата через банк.
Крихкий товар (глиняні вироби) відправляються лише за допомогою Нової пошти, з повною оцінкою та пакуванням Нової пошти.

Ми здійснюємо доставку за допомогою служби доставки Нова пошта, Укрпошта, Джастін, Делівері. Самовивіз товару здійснюється за попередньою домовленістю за адресою м. Харків, вул. Івана Камишева, 57.

За допомогою служби доставки Нова пошта Ви можете отримати товар у будь-якій точці України. Доставка Новою Поштою найшвидша із запропонованих варіантів. Ви можете отримати товар у відділенні Нової пошти або замовити адресну доставку. Вартість доставки Новою поштою на сайті орієнтовна. Точна вартість доставки визначається Новою Поштою при здачі товару, враховується вага, розмір (об’ємна вага), відстань. Послуги післяплати через кур’єрську службу Нової пошти оплачуються окремо.

За допомогою Укрпошта Ви отримаєте товар за вигідними тарифами та по всій території України. Доставка між обласними центрами здійснюється за 1-2 дні, у регіони трошки довше за 3-4 дні. Коли товар прибув до Вашого відділення, Ви отримаєте SMS повідомлення про прихід товару.

Джастін – нова компанія на ринку послуг доставки. Понад 500 відділень Джастін розміщені у великих містах України у супермаркетах та торгових центрах. Цінова політика Джастін щодо доставки товару середня. Доставка великогабаритного товару за допомогою Джастін утруднена через невеликі відділення.

Габаритні товари, такі як мангали, гуртові замовлення, також відправляємо з поміччю логістичної компанії Делівері. Терміни доставки трошки більші ніж в Нової Пошти, а ціни на послуги менше. Але все потрібно враховувати ваше місцезнаходження.

Відправка товару здійснюється щодня, за мінімальної передоплати 200грн, решту суми можна сплатити при отриманні товару (накладений платіж). Великогабаритний товар (стаціонарні мангали) відвантажується за мінімальної передоплати 500-2000грн. Ми порекомендуємо оптимальний варіант оплати та доставки товару у точку призначення.

Під час отримання товару обов’язково перевіряйте товар! на наявність пошкодження упаковки та комплектність. У разі виявлення будь-яких пошкоджень, обов’язково зв’яжіться з нами для вирішення цієї проблеми. Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій із товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.

Живіть смачно! Ми любимо наших клієнтів та завжди раді Вам допомогти! Асортимент мангалів, саджів, коптилен, казанів, шампурів у нас в каталозі продукції за посиланням МАГАЗИН.