Про нас

Садж – посуд для подачі шашлику. Мангали для приготування шашлику. Ми виробляємо саджі та мангали. Наш магазин пропонує вироби виключно високої якості та за прийнятною ціною. Великий асортимент саджів на всі смаки. Виготовляємо саджі різних серій: вітая-кручена, блек-чорна, графіт, віп серія, виноградний лист, виноградна грона. Саджі різних розмірів та комплектації: 28см та 36см, 35*45см прямокутні, базова комплектація, з соусницями, з чарочками, повна комплектація - з соусницями та чарочками. Мангали є на 6, 8, 10, 12 та 16 шампурів, зі звичайної сталі або ковані. Є варіанти мангалів з грилем, піччю та димарем. Зверніть увагу на наші ексклюзивні пропозиції. Це стаціонарні мангали та мангали на колесах. У продажу є унікальні вироби мангали-альтанки ковані з дахом.

Ми продаємо Садж – посуд для подачі шашлику та мангали в роздріб, а також оптом. Також виготовляємо ексклюзивні позиції для кафе та ресторанів під замовлення.
Хороший мангал, відмінний посуд для подачі - садж це не тільки красиво, модно і сучасно, але і можливість перетворити похмуре свято на галасливі, задерикуваті веселощі!
Садж ще називають сковорідкою для шашлику, на нижній тарілці розташоване вугілля, а на верхній тарілці м'ясо, плов, овочі. Деякі моделі укомплектовані чавунною сковородою, що дає таку назву страві. При комплектації чавунною сковородою рекомендується використовувати в нижній тарілці свічку, яка дасть високу температуру підігріву м'яса.
Садж – посуд для подачі шашлику, садж для шашлику, тарілка для підігріву, підставка з підігрівом, садж для підігріву шашлику, садж для шашлику з підігрівом, вугілля для мангалу ціна

Ми співпрацюємо з національними перевізниками Нова Пошта, Укрпошта, Делівері. Також ви можете забрати замовлення в точці видачі м. Харків вул. Івана Камишева, ____.

Садж посуд для подачі шашлику - живіть смачно. Асортимент саджів, мангалів та аксесуарів для приготування шашлику представлених на сайті в наявності. Приймаємо замовлення на виробництво та гуртові, оптові поставки продукції для кафе та ресторанів. Саджі та мангали можуть трохи відрізнятися залежно від партії не впливаючи на суть, все ж таки багато ручної роботи. Дивіться нас в фейсбук, інстаграм та YouTube каналі Lifecomfort_